Ostrov Primerio Louky

28. března 2017 v 18:26
Na Ostrově Primerio se nachází louky. Žije na nch spousta nejrůznějších pokémonů. Pokud chceš, můžeš sem jít. Louky jsou nádherné a je zde vidět kolem.

Pokud někam jdeš(něco hledáš) napiš:
1. Kam jdeš/kde hledáš
2. Průběh (2 věty stačí)

Pokud něco děláš napiš:
1. Co
2. Průběh

Výsledek obrázku pro pokémon krajina Louka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Octavia Green Octavia Green | 11. června 2017 v 18:40 | Reagovat

Vyběhnula jsem z města na louku. Ani nevím proč, ale hned na mém začátku života venku, aby ke mě mluvil nějaký psychický pokémon, nebo dokonce legenda, když zároveň mohl vidět reakci chlapce i mě je zvláštní. Přeci jenom, můj dar není tak moc potřebný proto aby mi kdokoli hned pomáhal, když nejsem ničím. Ano, rozumím, umím mluvit i číst v lidské řeči, ale to je jen základ, proto bych nepotřebovala tolik pomoci hned od začátku. \To by mě zajímalo, proč si mi někdo přeje pomoci, když jsem ještě nic nedokázala. Však já jsem jenom prostá Eevee, jedna z tisíců, nežli aby mi někdo hned byl ochoten pomáhat, tak co se to tam v městě vlastně dělo? Proč mi chtěl někdo pomoci. Když já nemohu pomáhat nikde. Ne že bych za pomoc nebyla vděčná, ale ostatní pokémoni potřebují mnohem větší pomoc, neboť mohou i oni poté pomoci, ale já nejsem vůbec nijak důležitou, tak proč mi onen dotyčný pomohl pryč?\ pomyslím si mlčky pro sebe, zatímco běžím dál do vysoké trávy.

2 Arceus Arceus | 11. června 2017 v 18:51 | Reagovat

"Protože divokých pokémonú ubývá a dostat se od trenéra je těžké. A na tu radu by jsi přišla sama určitě." Řekne ti ona legenda a dál už nemluví. V trávě vidíš několik caterpie, weedlů a pasoucí se stádo deerlingů.

3 Octavia Green Octavia Green | 11. června 2017 v 19:33 | Reagovat

\Dobrá. Možná bych na ní nepřišla včas. Ale pravda, i tak Vám děkuji.\ odvětím. Mlčky se dám do spásání trávy, zatímco se rozhlížím po okolí. \Pravda, okolí je celkem tiché a pěkné. Ale to že bych nepřišla na to, že bych měla jít dříve či později z města. O tom bych pochybovala. Pravda, možná bych na to nestihla přijít hned, ale opravdu. Je více různých pokémonů, kteří by pomoc od legend potřebovali více. Já jsem většinou ráda, když jednám sama za sebe. I když mě to může dostat do šlamastiky, neboť nejsem důležitá.\ pomyslím si mlčky pro sebe při jídle. Když se trochu najím, tak se vydám dál do vysoké trávy, a nalézt si nějaký kámen, kde bych si mohla chvíli v poklidu odpočinout.

4 Arceus Arceus | 11. června 2017 v 20:46 | Reagovat

Kamenů ne tam několik.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama