Ostrov Primerio - Město

6. dubna 2017 v 14:55
Na ostrově Primerio je několik měst. Zde najdeš vše, co se ve městeech nachází:


Hala na koordinátorské/chovatelské/ soutěže

Náměstí

Obchody

Černý trh


Farma
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Octavia Green Octavia Green | 11. června 2017 v 15:37 | Reagovat

Vyšla jsem ze staršího domu na druhé straně vesnice, již mi v domě začínaly docházet zásoby jídla, navíc Espeon se dlouho nevracela, bylo tomu již pár dní. \Hm. Nejspíše už je marné na ní trpělivě čekat zahrabaná v knihách. A měla bych se vydat přeci jenom dál. Pravda, mohla bych si prohlídnout zdejší vesnici a vrátit se, ale něco mi říká, že už jí prostě zřejmě nikdy neuvidím. No, co se dá dělat. Prostě nejspíše se vydám dál. Než tu ještě na mě v domě ještě něco spadne.\ pomyslím si mlčky pro sebe a naposledy se najím ze zásob před odchodem z domu. Podívám se na mapu. \Jak to tak vypadá, tak cesta do další vesnice vede přes druhý konec města po luční cestě. Takže až se rozhlédnu naposledy po této vesnici, poté se mohu vydat směrem na louku. Ale nyní už bych se měla vydat na cestu, ať ještě dneska stihnu někam dojít. Sice měla jsem tu pár kamarádů, když Espeon pořádala pro místní pokémony občas srazy, ale jinak tu nikoho neznám. Vlastně, i ráda bych putovala. Stejně asi nenajdu své pravé rodiče, ale koluje mi v žilách jejich tulácká povaha. Takže na místě sama většinou moc dlouho nevydržím.\ pomyslím si mlčky pro sebe, a ještě naposledy se dám do olízání svého kožíšku. Když se pečlivě umyju a připravím na cestu, vydám se ze dveří ven a vyjdu ven ze dveří ze starého domu.
Pokračuji po cestě, pomalou cestou a nikam nespěchám. Pravda, z mého pohledu jdu od opuštěné ulice směrem k rozdvojené ulici, po chodníku. Raději se ke konci chodníku zastavím a rozhlédnu se, co kdyby jela drožka nebo auto, o kterých jsem četla v knihách. \Pravda, mohlo by to býti nebezpečné, pokud bych si nedala pozor a něco mě přejelo.\ přemítám si pro sebe, zatímco se rozhlédnu. Když nic nejede přejdu a pokračuji na druhý chodník který se line k jižní části vesnice. Jak tak jdu začnou se objevovat první domy a okolo chodící lidé. Vidím různé cedule od různých obchodů s jídlem, s evolučními předměty, stejně tak i s pokébally. U něchž mi projde mráz po zádech. \Přeci jenom pokébally jsou alespoň z mého vyprávění Espeon velmi nebezpečné, chytají volně žijící pokémony a jsou víceméně jako vězení. Sice se dají rozbít, ale je to obtížné, a tak někteří méněsilní pokémoni v nich mohou zůstat i pár let. Pakliže ho nedokážou prolomit. Brr, děsná představa. Být v cele pár let a přitom se jí pokoušet rozbít. Ale snad nebudu mít takovou smůlu. I když jeden nikdy neví. Však jsem se dostala na svět, bez toho, abych poznala své pravé rodiče.\ pomyslím si pro sebe a raději rychle pokračuji v cestě, za mnou i přede mnou výlohy pár obchůdků, nejspíše jsem na hlavní třídě, alespoň mi to tak připadá. Když se po deseti minutách klidnější chůze pomalu dostávám ke konci vesnice uvidím jakoby na opačné straně větší zahradu, až za zahradou je obraz budovy. \Copak to asi je?\ optám se sama sebe a rozhlédnu se, když je silnice čistá přejdu na druhý chodník a vydám se k budově blíž. Když k ní přicházím jsou u ní schody a před schody nápis útulek pro pokémony. \Útulek pro pokémony? Tak asi sem se dostávají pokémony, kteří najdou vyčerpaní a nemají svého trenéra, nebo Ty kteří se k nim chovají špatně, i když možná by to nebylo špatné ho na chvilku prozkoumat, třeba bych zjistila nějaké nové informace od místních pokémonů.\ utvoří se mi v hlavě nápad a vydám se po schodech nahoru.

2 Arceus Arceus | 11. června 2017 v 15:49 | Reagovat

Cestou si potkala pár lidí, ale ty si tě nevšímavý. "Co tady dělá Pokémon? Není v pokéballu." Ozve se za tebou. Je tam nějaký kluk, kterému se to nejspíše moc nelíbí, že se procházíš po městě. Ale není to trenér.

3 Octavia Green Octavia Green | 11. června 2017 v 16:45 | Reagovat

Zastavila jsem se, když jsem uslyšela onoho kluka. \To nejlepší co právě potřebuji, když chci jít navštívit útulek. Aby se mě kdokoli vyptával proč se procházím po městě, místo toho abych byla v jedné kleci. Ale to mu nebudu nyní vysvětlovat. Nemám na něj čas a ani náladu. \Ale proč bych ho nemohla trochu poškádlit. Stejně je to spíše jen pouhé mládě. Ani mě nedokáže přesně pojmenovat. Jsem Eevee, a ne jen tak nějaký pokémon. Nicméně, jsme u útulku a vzhledem k tomu, že ani není trenér, tak by nemusel být moc nebezpečný.\ pomyslím si pro sebe, mlčky se otočím a sejdu po schodech dolů, poté na onoho kluka po očku mrknu a vydám se po cestě na útěk v běhu směrem do uličky. \Ráda si dám menší rozcvičku, a přitom uvidí, zdali bude stačit mým nohám v běhu. Přeci jenom, trénování rychlosti nikdy není na obtíž. Stejně jako orientace v neznámém terénu. A ten kluk by si také mohl zasportovat, přeci jenom, nevypadá nemocně, aby nemohl umět uhánět.\ pomyslím si mlčky pro sebe zatímco zahnu v běhu do pravé ulice. \Tak, stejně tak jsem i sama zvědavá, zdali se mě rozhodne pronásledovat. Možná, kdyby byl onen chlapec zdravotně znevýhodněný, že bych se klidně i zastavila a zkusila si s ním promluvit.\ přemítavě se zaberu do svých myšlenek.

4 Arceus Arceus | 11. června 2017 v 16:56 | Reagovat

Když tě uvidí utíkat, zavolá: "Utíká tady Pokémon! Chyťte ho někdo. Třeba někomu patří. Určitě někomu patří."

5 Octavia Green Octavia Green | 11. června 2017 v 17:17 | Reagovat

\Proč bych měla někomu patřit. To si jako kluk z lidí, že pokémony musí bezpodmínečně někomu patřit. Arceusi, v jakém světě jsem se ocitla. Aby byly pokémony brány jako stvoření, které bez trenéra nejsou schopny se postarat o sebe. Opravdu, je to vážně podivný svět. Myslela jsem si, že lidi a pokémony žijí v souladu s přírodními krásami. To už to lidská mláďata zapomínají učit? No, kam jsme to teda dospěly. Za chvíly i lidé zapomenou na to, jak důležité je pro všechny příroda.\ pomyslím si pro sebe, když se rozhlédnu, a uvidím ho mě stále pronásledovat. \No, to je ale vytrvalý a rychlý, musí se mu to nechat.\ pomyslím si pro sebe a opět se rozběhnu po cestě dál. \Hm. Nemám čas před ním dál utíkat. Kdyby byl alespoň inteligentní. Já také umím mluvit, ale opravdu to nepotřebuji bezdůvodně dokazovat. Nicméně, jakmile ho setřásnu, tak si budu moci na chvilku odpočinout a nabrat dech.\ pomyslím si mlčky pro sebe a začnu běhat postranními uličkami pryč od hluku, který způsobuje onen chlapec svým povykem.

6 Arceus Arceus | 11. června 2017 v 17:37 | Reagovat

Kluk ztrácí rychlost a potom tě přestane pronásledovat. Jenomže vytáhne mobil a začne volat policajtce Jenny: "Dobrý den. Je tady volně pobíhající Pokémon. Jsem..." "Uteč z města. Budou tě chtít chytit a dát do útulku." Poradí ti jedna z legend.

7 Octavia Green Octavia Green | 11. června 2017 v 18:33 | Reagovat

Utíkám cestou, kterou mi ukazuje instinkt, přitom větší strach, nežli z útulku mám z onoho pokémoního hlasu. \Velice děkuji. Ač sama něco podobného předpokládám každým okamžikem. I když nevím, proč mi na jednu stranu pomáháte. Přeci jenom, jsem jen prostá Eevee a do útulku se mohou dostat tisíce, ne miliardy pokémonů co by měly mnohem více důležitosti nežli já, tak proč se zrovna mi snažíte pomoci. Já přeci nejsem tak důležitá pro osud světa, aby mi někdo tak moc pomáhal. Však, nic neumím, teda pouze mluvit. Já ani nejsem pro psychického pokémona, nebo pro legendu tak důležitá, aby se zrovna o mě musel zajímat. Však si teprve hledám svoje místo. Tak proč už takové zajímání. Ledaže, by bylo někde potřeba mé pomoci.\ odvětím prostě hlasu, který mi napověděl, přičemž vybíhám ven z města a běžím dál na louku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama